Imprezowe gadżety reklamowe

Gadżety reklamowe
Gadżety reklamowe

Sylwester, urodziny, karnawał, Andrzejki – okazji, by urządzić domowe przyjęcie jest wiele. Domowa impreza ma wiele zalet. Sami decydujemy jaka muzyka i jakie menu się na niej serwuje. Sami dobieramy gości. Organizujemy atrakcje i nikt nie musi wychodzić przed północą. Choć udana prywatka to przede wszystkim dobre towarzystwo, nie zapominajmy o imprezowych gadżetach. Sprawmy, by naszą imprezę można było zaliczyć do udanych. Niech się na niej dużo dzieje. Będzie mnóstwo wspomnień i dużo fantastycznych zdjęć, które przypomną po latach te miłe chwile…

Przekąski na domowym przyjęciu są nie tylko wskazane, lecz wręcz obowiązkowe. Najczęściej są to chipsy, popcorn i paluszki. My postawmy na oryginalność. Wata cukrowa będzie słodkim zaskoczeniem. Skąd taką watę wziąć? Na rynku dostępne są małe urządzenia do przyrządzania tego rarytasu. Wata z takiego gadżetu jest niewielka. To ogromna zaleta. Kolorowa mini przekąska nie sprawi tyle kłopotu, co wielka wata cukrowa, którą mało kto jest w stanie zjeść w całości.

Gadżety reklamowe to również kieliszki. Potrzebujemy ich dużo. W końcu trzeba czegoś się napić po tej wacie cukrowej. Klasyczny kształt i przezroczyste szkło – nuda. Kieliszki na szachownicy wyglądają ciekawiej, a gra wypełnionymi alkoholem kieliszkami to prawdziwa imprezowa atrakcja!

Zapewnijmy gościom moc wrażeń. Imprezowe piłkarzyki, mini golf, domino, ruletka, a nawet gra w statki (statkami są kieliszki) to gadżety reklamowe, które rozkręcą każdą prywatkę. A przy okazji będzie mnóstwo śmiechu.

Do napojów i drinków dodajesz kostki lodu? Postaraj się, by były oryginalne. Niech w szklankach pływają serca, diamenty, zwierzątka…Na rynku dostępne są kostki, które świecą. A wydawało się, że kostki lodu to nic nadzwyczajnego.

A może Twoja impreza to bal kostiumowy? Przydadzą się gadżety reklamowe, które zamienią Cię w kogoś innego. Maski, peruki, okulary, peleryny, rękawiczki. Wyczaruj swoje nowe „ja”. Zawodnik sumo lub Lord Vader to osobistości, które powinny zaszczycić każdą imprezę. Udanej zabawy!